EcoTube STABLE v8

Так, це сталось. Ми випустили реліз нової версії прошивки для більшості наших пристроїв — EcoTube-STABLE-1.0.8. Це було довго, я б навіть сказав дууже. Цілих 204 дні в розробці, тисяча змін, десятки виправлень і купа нового функціоналу.

Я не рахував, але думаю понад 50 пристроїв зараз у своїх власників працюють на BETA версіях. Їх ми надалі будем оновлювати до стабільної версії.

Строки з чейнджлогу проекту EcoTube

Насправді я вже і забув, коли ми почали розробляти 1.0.8, тому доводиться дивитись в git. До речі, якраз EcoTube дав мені дізнатись про Sublime Merge. Поки що найкращий git клієнт, з усіх, які я бачив.

Так, що ж ми зробили за цей час?

  • Повна підтримка розширювача портів, який дозволяє встановлювати велику кількість сенсорів. Завдяки розширювачу ви можете під’єднати на один прилад сенсори PM, CH2O, CO2, радіації, GPS та інші одночасно.
  • Додана підтримка сенсора MICS-6814 від Grove та Xadow.
  • Додана підтримка нашого сенсора MICS-6814, який ми розробили з нуля, з можливістю надточного калібрування.
  • Додана підтримка підігріву повітря перед пиломіром SDS011 при відносній вологості більше 70%-туман не такий вже і страшний.
  • Додана підтримка сенсора ультрафіолету типу A та надшкідливого типу B — VEML6075.

Як не дивно, але на цей раз більше часу у нас відняло саме залізо, а не софтверні проблеми.

В теорії, ми могли б випустити за цей час уже 5 версій, але через спішку і постійні оновлення з виправленнями, ми змогли загальмувати тільки зараз.